Skříň KNB32CP15F vývodní zásuvková
Canalis, vývodní konektor, 32A, 1 NF domovní a 1 průmyslová zásuvka IEC. řada výrobků: Canalis - označení výrobku: KN - kompatibilita: modulární přístroj - počet pólu vývodu: 3L+N+PE - součást výrobku: zaslepovací deska. Výhody: Modulový systém s řadou variant Rychl? a snadn? mont?ž Variabilitat: možnost instalace nap?jecí jednotky přesně na místo, kde je jí zapotřebí, bez přerušení vedení. Bezpečnost: Spolehlivý systém, který zabraňuje namontov?ní nebo odstranění vývodních jednotek pod z?těží. Č?sti pod napětím jsou zcela nepřístupné Lehký, snadn? manipulace Vynikající kontakty: celoživotní z?ruka Vývodní jednotky: odpojovač integrov?n do dveří Bez obsahu halogenů: Canalis v případě pož?ru neuvolňuje ž?dné zplodiny ani jedovaté plyny. Vysoký stupeň krytí IP 55 pro všechny typy aplikací.. Aplikace: Průmyslové budovy: haly lehkého průmyslu, mont?žní haly Obchodní centra: obchody, hypermarkety a supermarkety..
ks
loader
Kód:10.136.242
Výrobní číslo:KNB32CP15F
EAN:3606480006241
ZnačkaSCHNEIDER ELECTRIC
Záruční doba
Dostupnost:Ověřit dostupnost
Kliknutím na Ověrit dostupnost obratem odpovíme, kdy je možné výrobek odeslat k Vám.
  • Barva:Bílá
  • číslo RAL:9001
  • S aretací:ne
  • Počet vodičů (bez uzemnění):4
  • Výběr fáze:ne
  • Počet pólů:3
  • Stupeň krytí (IP):IP55
  • Počet CEE zásuvek:1
  • Počet dalších zásuvek:1
  • Typ odchozího signálu:Zásuvka
  • Jmenovité napětí při 50 Hz AC:500 V
  • Ausführung der Steckdosen:Zásuvka s ochranným kontaktem 16 A a CEE zásuvka 5-pólová 16 A
  • Jmenovitý proud při 50 Hz AC:32 A